Šokeeriv lugu: mees päästis koera, keda Hiina tänaval elusast peast liha pähe müüdi

 (12)
Šokeeriv lugu: mees päästis koera, keda Hiina tänaval elusast peast liha pähe müüdi
Kuvatõmmis

Xingyi Danielle'i isa päästis Hiinas ühe õnnetu koera elu, keda elusast peast koti sees liha pähe müüdi. Koera elu oli väärt vaid 90 dollarit.

Xingyi Danielle'i isa jalutas mööda tänavat, otsides kohta, kus õhtustada, kui ühtäkki märkas ta lihamüüjaid, kes elus koeri värske liha pähe müüsid. Koerad olid pakitud kottidesse ja maksid 90 dollarit tükk. Danielle'si isal ei olnud südant lihtsalt mööda jalutada ja ta päästis ühe koera elu. Selle koera elu oli väärt vaid 90 dollarit. "Isa eluviis ja elukoht ei võimaldanud tal tol hetkel kõiki koeri päästa," sõnas Danielle.

Kohe, kui Danielle'i isa koju jõudis, tegi ta koerast pildi, näidates maailmale, kuidas Hiinas meiele armsasse lemmiklooma suhtutakse. Koera müüakse koti sees kui odavat ja tähtsusetut kaupa.

Isa andis koerale ka nime, markeerides tema elus uue ja õnnelikuma peatüki algust. Koer sai nimeks Doggo. Kuna kohas, kus Danielle isa elab, ei ole koerad lubatud, siis elab Doggo hetkel tema kontoris. "Isa annab endast parima, et koht koerale sobilikuks teha," rääkis Danielle. Vähemalt ei lõppenud selle koera elu kellegi praetaldrikul. Doggo on õnnelik ja naudib oma elu.

“Ausalt öeldes olin ma oma isa heateo üle väga uhke,” sõnas Danielle isa spontaanse heateo kohta.

Seotud lood:

Allikas: boredpanda.com