Südantlõhestav muutumine: õnnetu minevikuga koduta koertest said imearmsad perelemmikud

 (1)
Südantlõhestav muutumine: õnnetu minevikuga koduta koertest said imearmsad perelemmikud
KoerUnsplash

Totaalne muutumine: koera eri. Need kaks kutsut said uue alguse ja nende välimusele anti hoopis teine ilme. Nad muutusid tundmatuseni.

Koerte nimed on Buster ja Dewey. Näiteks Busteri jaoks on see justkui teine sünnipäev. Nimelt oleks väike koerake üsna pea magama pandud, kui talle poleks uut võimalust antud. Halvas seisus oli ka koer Dewey, kelle räpane ja pusas karvkate kubises täidest ja puukidest.

Enne muutust vaadati koerad põhjalikult üle. Kontrolliti nende kõrvu, karvkatet ja hambaid. Loomulikult olid koerad alguses närvilised. Kõik oli nende jaoks uus. Nad ei saanud aru, mis nendega toimub. Ei läinud aga kaua, kui koerad muutusid sõbralikuks. Nad mõistsid, et nende vastu ollakse hea.

Peale kontrolli vannitati koeri. Esimesena hüppas vanni Buster. Ta sai tõeliselt mõnusa kogemuse osaliseks. Teisena käis vannis Dewey, kellel polnud samuti midagi sooja vee vastu. Seejärel hoolitseti koerte karvkatte eest põhjalikult: neid kuivatati, harjati ja puhastati. Kõik kokku kestis ligikaudu kolm tundi.

VAATA PILTE SIIT

VAATA VIDEOT SIIT:

Allikas: buzzfeed