Südantsoojendav VIDEO | Venemaa tänavatelt päästetud koerad kogesid esimest korda, mida tähendab perekond


Südantsoojendav VIDEO | Venemaa tänavatelt päästetud koerad kogesid esimest korda, mida tähendab perekond
Kuvatõmmis / Facebook

FIFA jalgpalli MM-i aegu tapeti Venemaal tänavate puhastamise eesmärgil massiliselt kodutuid koeri. Loomakaitseorganisatsioon astus loomade eest välja ja korraldas koerte abistamiseks ulatusliku kampaania. Paljud loomad said ka päästetud ja kogesid elus esimest korda, mida tähendab inimese hoolitsus ja armastus. Vaata allolevat liigutavat videot sellest, mida MTÜ Nähtamatud Loomad teha suutis!


Need Venemaal elanud tänavakoerad oleks äärepealt ära tapetud, kuid loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad tõttas appi ja andis endast parima, et osadki koerad saaksid elule uue võimaluse.

Tänavatel hulkunud koerad olid hirmul ja näljased ning vajasid arstiabi. Koerad, kes õnnestus kätte saada, toimetati Moskva suurimasse loomade varjupaika. Seal olid nad kaitstud ja said vajaliku abi. Koerte eest hoolitsenud varjupaigatöötajad pakkusid oma armastust ja tuge, mille tulemusel õppisid hirmunud koerad tasapisi taas inimesi usaldama.

Kurva minevikuga neljajalgsed said elule uue võimaluse ja tundsid esimest korda elus, mida tähendab perekond. Need koerad said esmakordselt inimese käest süüa, vajalikku ravi ning hoolitsust. Varem ei olnud neil isegi nime, kuid varjupaigas õppisid nad mängima ja elust rõõmu tundma!