Tead mõnda head seiklusrada? Anna sellest teada ja võida auhindu!


Tead mõnda head seiklusrada? Anna sellest teada ja võida auhindu!
Foto: Kris Süld

Kas ka sinu seiklused oma lemmikloomaga toimuvad alati samas kohas? Ei ole enam uusi lõhnu, avastamata radu ja ootamatuid takistusi? Kui nii, siis järgnev uudis peaks sulle küll palju rõõmu tooma.

Nimelt on Purina loonud oma Facebooki lehele ainulaadse seikluskaardi, kuhu saavad kõik märkida oma lemmikseikluspaigad ning tutvuda ka teiste koeraomanike armastatud radadega. Idee sellise kaardi loomiseks sündis eelkõige koeraomanike murest, et inimestel on tihtilugu pea tühi, kuhu oma lemmikuga järgmiseks seiklus ette võtta. Ikka käiakse kas kodu lähedal metsarajal või koerapargis.

Märt Agu Foto: Taaniel Malleus

Selle mugava harjumuse murdmiseks ongi loodud Purina Adventuros’i seikluskaart, mis lisaks uute seikluspaikade tutvustamisele õpetab loomaomanikele räppar Metsakutsu ja tattoo-kunstniku Liisa Addi abil, kuidas üks tõeline seiklemine üldse käib ja millal oleks õige aeg anda maiust, jagada kiitust ja teinekord võibolla ka lemmikut veidi korrale kutsuda.

Kaart toimib lihtsalt ja töötab suurepäraselt nii mobiilis kui ka arvutiekraanil.

Anna ka sina oma panus Adventuros’i seikluskaardi valmimisse ja lisa kaardile oma lemmikseikluspaigad.

Kõigi seikluspaiga lisajate vahel loosime augustikuuni iga nädal välja ühe õnneliku, kellele kingime terve karbi Adventuros’i koeramaiuseid.
Rahulda tema seiklusjanu!