VIDEO | Hoolikalt varjatud saladus: hulkuv koer säilitas õhtusöögi hoopis kellegi teise jaoks

 (1)
VIDEO | Hoolikalt varjatud saladus: hulkuv koer säilitas õhtusöögi hoopis kellegi teise jaoks
Kuvatõmmis

Kui mees parasjagu sõi, jooksis toidulõhnade peale tema juurde pealtnäha näljane ja hulkuv koer. Heasüdamlik mees otsustas oma söögipoolist koeraga jagada. Andes koerale väikese palakese uskus ta, et näljane koer kugistab tänulikult söögipoolise alla. Hulkuval koeral olid aga hoopis teised kavatsused.

See omapärane intsident juhtus Bangkokis. Kui mees hulkuvale koerale oma toidupoolisest osa andis, üllatus ta koera reaktsiooni peale. Ta tahtis koerale head teha ja uskus, et näljane loom kugistab snäki pikema jututa alla, kuid mehe üllatuseks võttis koer hinnalise toidu hambusse ja jooksis nälga talitsedes toiduga minema. Koeral oli kindel siht silme ees ja ta teadis, kuhu ta läheb.

Juhtunust üllatunud mehel õnnestus koera ebatavaline reaktsioon videosse saada ja ta otsustas koerale järgneda. Ta tundis huvi, kuhu koer toiduga jookseb. Toit hambus, jooksis koer rutakalt edasi, ise pidevalt oma seljatagust kontrollides. Ta oli mehe osas pisut kõhkleval seisukohal.

Oma üllatuseks avastas mees, et koeral olid kõige siiramad kavatsused. Õnnetu koer jooksis lõpuks ühte mahajäetud tagahoovi ning paljastas oma saladuse. See isetu koer viis kogu mehe poolt antud snäki oma pisiperele, keda ta hoovis hoolikalt varjanud oli.