VIDEO | Koeraema kutsub nuttes oma vigastatud pojale abi


VIDEO | Koeraema kutsub nuttes oma vigastatud pojale abi
Kuvatõmmis

Sotsiaalmeedias ringlev videoklipp koeraemast, kes kutsub niutsudes abi oma vigastatud pojale, on ehe näide tõelisest emaarmastusest.

Koeraema appikarjele reageerib loomapäästja, kes kõigepealt üritab väikest kutsikat paitades rahustada, misjärel teda õrnalt, seejuures koeraema paanikasse ajamata, sülle võtta. Päästjad võtavad küll kutsika endaga, aga õnnetu koeraema peab maha jääma, et oma teiste poegade eest hoolitseda.

Hiljem kutsikale ravi osutades selgub, et tema haavad on võrdlemisi tõsised, mistõttu on koerapojal esialgu raskusi püsti seismisega. Sellegipoolest hakkab visa võitlejahing jõudsalt paranema ning on peagi valmis oma emaga kohtuma. Enne veel aga, kui koerapere juurde tagasi minnakse, tuleb hüvasti jätta päästjatega, kes on jõudnud temasse täielikult kiinduda. Kutsikaski näitab igati tänu üles, käies justkui kõigile eraldi aitäh ütlemas, limpsates keelega üle iga elupäästja näo. Videoklipp lõppeb mõistagi taaskohtumisega, mis sulatab tõenäoliselt ka kõige kalgima südame.