VIDEO | Liigutav lugu lootuse kaotanud koerast, kes elas prügihunnikus, kuni juhtus midagi tõeliselt imelist

 (2)
VIDEO | Liigutav lugu lootuse kaotanud koerast, kes elas prügihunnikus, kuni juhtus midagi tõeliselt imelist
Kuvatõmmis

See haige, nälginud ja alatoitumise all kannatav koer elas prügihunnikus tõenäoliselt juba kuid, enne, kui ta leiti. Ta kannatas mitmete tervisehädade käes ning oli lausa õõvastava väljanägemisega. Päästjad leidsid koera üles ja sellest sündis imeline ja südamlik lugu! Vaata, kuidas koera elu paremuse poole pöördus ja kuidas tal läinud on!

Väidetavalt oli koer Miley prügihunnikus elanud juba kuid enne, kui organisatsioon Hope For Paws koera olukorrast teada sai. Päästjatel õnnestus elujõuetu Miley kerge vaevaga kätte saada ja ta päästeti. Veterinaar vaatas koera üle ning selgus Miley kannatas tõsise kärntõve, parasiitide ja bakternakkuse all.

Esmaabi korras pesti koer kõigepealt ravišampooniga puhtaks ja koer sai vajalikud ravimid. Juba kolme päeva möödudes oli näha märgatavaid muutuseid ja Miley tervis hakkas vaikselt paranema. Koer elavnes. Mõne nädala möödudes sai Miley endale ka pisikese sõbra. Argliku iseloomuga koer Frankie oli samuti päästetud, raske minevikuga hing. Ajapikku õppis Frankie Mileyt usaldama ja neist said lahutamatud sõbrad.

Miley leidis endale hooliva ja armastava kodu. Vaata allolevast videost, kuidas tal läinud on!