Moser teeb praegu koostööd Humane Society Internationaliga karusnaha keelustamiseks. Humane Society Internationali tegevdirekotor Claire Bass ütles, et kui aastakümne pikkuse kogemusega inimene väidab, et tegu on lubamatult julma äriga ning karusnaha müük tuleb keelata, siis on aeg midagi ette võtta ja kannatustele lõpp teha.
Karusnahakasvatus keelati Ühendkuningriigis 2000. aastal pärast seda, kui liikumine leidis üldsuse poolt suurt poolehoidu. Kuid Ühendkuningriik impordib endiselt välismaist karusnahka, sh rebast, minki, pesukaru ja tšintšiljat. See on Moseri arvates vasturääkiv, arusaamatu ja silmakirjalik käitumine.
Ühendkuningriigi keskkonnaminister Victoria Prentis andis eelmisel nädalal parlamendi arupärimisele vastuseks, et üleminekuperioodil ei ole võimalik karusnahakaubandusele piiranguid seada. "Kui meie suhted Euroopa Liiduga on paika pandud, siis saab valitsus karusnaha müügiga seonduvaid edasisi samme kaaluda," lisas ta.
Moseri tähelepanu äratanud kannapööre järgib paljude moeloojate käitumist, kes on lubanud karusnahast loobuda - Prada, Gucci, Armani, Versace, Michael Kors, DKNY ning Burberry. Eestiski on juba ligi 50 moeettevõtet liitunud programmiga "Fur Free Retailer", mida Eestis haldab MTÜ Loomus, ja andnud lubaduse oma toodetes karusnahka mitte kasutada.