FOTOD | Alaskal kummalise krabina peale üles ärganud mehele avanes terrassilt jalustrabav vaatepilt

 (2)
FOTOD | Alaskal kummalise krabina peale üles ärganud mehele avanes terrassilt jalustrabav vaatepilt
Ilves oma pojaga

Loodushuvilisel ja -fotograafil Tim Newtonil on õnn elada Alaskal, looduse ja loomade keskel, kus ta on olnud tunnistajaks harukordsetele vaatepiltidele, millest linnakorteris elav eestimaalane unistadagi ei oskaks. Üks säärane ja märkimist väärt vaatepilt avanes talle esmakordselt juba 2017. aasta sügisel, kui ta kummalise krabina peale koidikul oma silmad avas.

Arvates, et keegi on tema aeda sisse murdnud, tõmbas ta ettevaatlikult kardina eest. Kahejalgse sissetungija asemel aga vaatas talle vastu hoopis terve ilvesepere, kes parasjagu suures mänguhoos mööda aeda ringi jooksid.

Tim oli täiesti sõnatu, sest olgugi, et Alaskal elamisel on omad eelised, nagu näiteks hommikul avanevad vaatepildid, mida linnainimesed uneski ette ei oskaks kujutada, oli see vahejuhtum haruldane ja meeldejääv ka tema jaoks.

Esimesest hämmingust üle saanud, haaras fotograaf kiirelt oma kaamera, et see vaatepilt jäädvustada. Timi sõnul mängisid nad tema terrassil pea 40 minutit ja kui mänguaeg lõpuks läbi sai, juhatas ema oma põngerjad tagasi metsa, sinna, kust nad koidikul ka ilmunud olid.


Ja sellega see lugu ei lõppenud. Ilvesepere ilmutas end novembrikuus taas.

Allikas: powerfulmind.co