FOTOD | Müügikuulutusele reageerinud vabatahtlik leidis eest räpasesse puuri suletud loomad ja linnud

 (3)
FOTOD | Müügikuulutusele reageerinud vabatahtlik leidis eest räpasesse puuri suletud loomad ja linnud
TšintšiljadMTÜ Väikeste Loomade Abi

MTÜ Väikeste Loomade Abi vabatahtlik märkas kuulutust, kus oli müüa pildi järgi viletsates tingimustes elavad kolm tšintšiljat ning läks olukorda kontrollima. Pilt, mille ta eest leidis, oli jahmatav.

"Pildi järgi võis öelda, et tšintšiljad elasid liiga väikeses puuris. Sai helistatud müüjale ning lepiti kokku hind ja üleandmine," kirjeldab MTÜ sotsiaalmeedias. "Järgmisel päeval järele minnes ootas teda ees kohutav vaatepilt. Ruum, kus kõik loomad ja linnud viibisid, oli väga väike. Lisaks kanatibudele, vuttidele ja pooleldi ilma sulgedeta vutitibudele leidus seal veel viirpapagoisid, merisigu ja veel üks tsintsilja. Kõik oli väga must ja lindude väljaheidet täis.

Tšintšiljade puur MTÜ Väikeste Loomade Abi

MTÜ teatel on kuulutustelehed ja sotsiaalmeediagrupid pidevalt loomade ära andmise või müümise kuulutusi täis. Nende vabatahtlikud hoiavad kuulutustel silma peal ja kui tundub, et kuulutuses pole asjad päris õiged, siis püüavad sekkuda ning loomad enda hoolde võtta. Vajaduse, kui olukord väga hull on, ostetakse väikeloomad piinavatest tingimustest välja.

Tšintšilja MTÜ Väikeste Loomade Abi

Väikeste Loomade Abi tegevust saab toetada:
MTÜ Väikeste Loomade Abi
EE051010220283363224
Selgitus: Aitan aidata