Internet kihab: väike tüdruk ja tema koer päästsid leidlikul viisil kitse ja tema vastsündinud talle

 (4)
Internet kihab: väike tüdruk ja tema koer päästsid leidlikul viisil kitse ja tema vastsündinud talle
Kuvatõmmis

Saa tuttavaks 11-aastase Hamdü Sena Bilginiga ja tema koera Tomiga, kes päästsid hiljuti väga leidlikul viisil kitse ja tema talle.

Kangelaslik tüdruk elab Türgis väikeses külas, mis asub Rize linna läheduses. Tema perekonnal on seal tagasihoidlik farm. Nad kasvatavad piima saamiseks kitsi. Hamdü Sena koos oma koera Tomiga on need, kes hoolitsevad kitsede heaolu eest väljaspool kodu. Nad karjatavad ja kaitsevad neid.

Ühel päeval, kui tüdruk koos kitsedega lumisel, kodust kaugel asuval mäenõlval oli, märkas ta äkitselt karjas üht kitse, kes oli poegimas. Hamdü Sena kartis, kits ja tema tall on iseseisvalt koju jõudmiseks liiga nõrgad, nii et ta otsustas nende päästmiseks teha midagi tõeliselt kavalat.

Seotud lood:

“Kui kits oli õnnelikult poeginud, juhatasin ma ülejäänud karja koju tagasi," rääkis Hamdü Sena. “Seejärel krabasin ma kiirelt kaks seljakotti ja läksin koos koeraga kitse ja tema talle juurde tagasi.”

Tüdruk pakkis kitse oma suurde seljakotti ja asetas vastsündinu Tomi seljakotti. Sellisel viisil jõudsid nad turvaliselt koju tagasi. Pildid on tehtud tüdruku 15-aastase venna poolt.

Hamdü Sena lisas: “Lumi oli nii paks, et koju jõudes olin ma rampväsinud, aga see oli seda vaeva väärt."

Allikas: boredpanda.com