Jahmatav VIDEO | Vaata, miks on ülioluline hobust tee ääres märgates autol hoog maha võtta

 (1)
Lisatud on ratsatreeneri kommentaar
Jahmatav VIDEO | Vaata, miks on ülioluline hobust tee ääres märgates autol hoog maha võtta
Foto: Kuvatõmmis / Facebook

See õnnetus lõppes väga õnnelikult ja ratsanik ning hobune pääsesid tõsisemate vigastusteta. Abivalmis linnakodanik tuli ratsanikule appi ja peale pikka tagaajamist õnnestus paanikas hobune neil ka kinni püüda. Alati nii hästi kahjuks ei lähe, kommenteerib Juurimaa talli treener Kristiina Raudnagel ja palub hobusest möödumisel kindlasti hoog maha võtta, sest hobused ehmuvad väga kergesti.


Kristiina Raudnagel, Juurimaa talli treener tõdes, et tõenäoliselt ehmus videos olev hobune möödasõitva auto või muu mootorsõiduki peale ja õnnetus lõppes ratsaniku kukkumisega. Seetõttu ehmus hobune veelgi ja pistis siis paanikas jooksu.

Õnneks on videost näha, et kõik lõppes hästi ja tagajärjeks oli vaid suur šokk. Hobune ja ratsanik pääsesid seekord suuremate vigastusteta.

Kahjuks aga alati nii hästi ei lähe, mistõttu on kõigil liiklejatel väga oluline meeles pidada, et tee ääres hobuseid nähes peab hoo maha võtma ja neist ettevaatlikult mööduma. Hobused võivad tihtipeale ehmuda pealtnäha olematute asjade peale. Nad teevad seda vägagi ootamatult ja see võib lõppeda väga-väga õnnetult.

Kevad on käes ja hobuseid võib tee ääres kohata järjest sagedamini. Olgem ettevaatlikud!