Südantlõhestav VIDEO: Elevandibeebi istub lootusetult üksteist tundi sügavas kaevus kinni, enne kui külaelanikud päästma jõuavad

 (2)

Elevandi ema on valmis kõigeks, et oma vasikat kaitsta! Ta püüab meeleheitlikult oma beebit sügavast august päästa, kaevates vahetpidamata üksteist tundi enne, kui külaelanikud päästma jõuavad

India elevant nägi meeletut vaeva, et päästa oma beebi sügavast kaevust Indias Chatra piirkonnas. Ta nägi vaeva terve öö, vahendab The Dodo.

Peale üksteist tundi kestnud heitlust kogunes lõpuks kokku ka suur hulk külaelanikke, kes lootusetuna näivat võitlust ahastuses pealt vaatasid. Nad tõttasid päästeoperatsioonile appi, kuid olukord muutus aina lootusetumaks, sest liiva varises auku järjest juurde. Vasikat päästa püüdnud elevant ei olnud nõus alla andma.

Südantlõhestaval lool on aga õnnelik lõpp. Murelikel külaelanikel õnnestus elevandi ema tähelepanu kõrvale juhtimiseks kasutada veoauto kastitäit banaane. Samal ajal eemaldasid nad beebile peale varisenud liiva ja ema sai hädas olnud beebi londiga kaevust välja sikutada.