10 põhjust, miks on lemmikloomaga parem koos elada kui mehega

 (82)
10 põhjust, miks on lemmikloomaga parem koos elada kui mehega
kass Foto: MorgueFile

Paljud naised sooviksid enda kõrvale seda ühte ja õiget, kuid mehed toovad endaga kotiga lisaprobleeme, kas pole? Miks mitte sellisel juhul võtta kaaslaseks hoopis lemmikloom? Allpool on toodud rida põhjuseid, miks elu lemmikloomaga mehega kooselu üles kaalub.

Sinu karvane lemmik on alati lojaalne, teda ei ahvatle pikkade juustega tüdruk naabertänavast või partnerfirma kontoris istuv kena sekretär. Kui saabub mõni kena külaline, laseb ta ennast meeleldi silitada või sõbralikult patsutada, aga ta ei küsi hiljem tema telefoninumbrit, et teda järgmisel nädalal peale tööd kohvikusse kutsuda.

Mees tuleb töölt, viskab portfelli nurka, teatab, et on väsinud ja tahab omaette olla? Lemmikloomaga seda muret ei ole, tema on sind nähes alati rõõmus ja heatujuline. Sina oledki ju tema maailm!

Näljane mees tuleb koju ja sa oled supimaterjali hakkimisega jõudnud vaevalt poole peale? Parem sea kodune lahingutander valmis, sest näljane mees ja halb tuju käivad käsikäes. Koduloom ei pahanda sinuga kui oled muude tegemiste saginas unustanud kogemata tema toidukaussi täita. Ta ootab isegi tühja kõhu korisedes kannatlikult kuni sa süüa annad ja ta on veel tänulik ka!

Loomal on sinu jaoks alati aega. Ta ei kiirusta ei tööle, ei autot pesema ega kao nädalavahetuseks sõpradega kalale.

Kas mees viitsib sind tunde kuulata? Sinu sõbrannade eludest, ebaõnnestunud juuksuriskäigust ja sellest, kuidas sa toidupoes oma eksiga kokku põrkasid? Lemmikloomale võid rääkida kõigest, eriti pikalt ja isegi eriti igavalt. Ta leiab ikka, et oled talle maailma parim perenaine.

Lemmikloom ei pahanda ega avalda nördimust, et sa palgapäeval liiga palju raha kulutasid või unustasid sõbranna juures külas olles kella vaadata ja jõudsid koju hiljem kui lubatud. Tal on hea meel, et sa tulid ja oled nüüd kodus, temaga.

Lemmikloom ei vaata sind kritiseeriva pilguga kui oled pühadehooja söömingutega 5 kg juurde võtnud ja ei nõua sinult jõusaali kuupaketi ostmist, sest teised naised, keda tema teab, on kõik väga heas vormis.

Vedelevad sokid ja must aluspesu? Need võid lemmikloomaga kodu jagades ära unustada.

Sa saad alati kogu oma karvase lemmiku tähelepanu. Ta ei kao õhtuti töölt tulles diivanisse, et toituda jalgpallist ja õllest.

Lemmikloomale on tema pahategusid ja üleannetusi kergem andestada ja ta ei ole sinu peale päevi pahane, kui oled talle peale järjekordset koerustükki halvasti öelnud.