Harukordne VIDEOLUGU, ootamatu lõpp: poolpime pesukaru külastas naist koos kahe väikese „ihukaitsjaga“ päevani, mil kõik muutus


Eryn hooldas viis aastat poolpimedat pesukaru, kes igapäevaselt ja järjekindlalt tema Illinoisis asuvat kodu külastas. Väeti loom poleks ilmselt iseseisvalt kaua enam looduses vastu pidanud, kuid Erynil ei olnud südant teda hooletusse jätta ja nii toitis ta abivajajat igapäevaselt. Loomake lahkus koduhoovist kohe, kui oli kõhu täis söönud. Ühel päeval ei olnud pesukaru enam üksinda.

Ühel päeval oli asi natuke teistmoodi – pesukaru ilmus kohale, kaks kummalisi sõpra sabas.

Sellest ajast alates käis ta Eryni juures koos oma kahe kassist sõbraga. Nad tulid, sõid ja seejärel saatsid kaks musta kassi oma sõbra tagasi loodusse. Nii külastasid loomad Erynit igapäevaselt. Kaks kassi olid justkui poolpimeda pesukaru "ihukaitsjad" ja juhatasid teda külgkülje kõrval käies turvaliselt loodusesse tagasi. Selline oli nende eriskummaline sõprusside!

Ent ühel päeval tulid kassid pesukaruta. Vaene pesukaru oli surnud. Siiski oli ta elanud viis suurepärast aastat, mis on tegelikult palju pikem kui pesukaru tavaline eluiga. Tal oli olnud hea elu.

See südamlik lugu harukordsest sõprussidemest leidis kauni lõpu, sest pärast pesukaru surma otsustas Eryn looma truult teeninud "ihukaitsjad" enda juurde võtta. Need kaks väikest musta kassi sõbrunesid naise vanema kassiga koheselt ning said headeks sõpradeks. Nas seadsid end Eryni pereliikmetena sisse ja nüüd on naisel kolm kassi.

Allikas: weloveanimals.me