HOROSKOOP: Millise iseloomu ja käitmusharjumustega on Veevalajas sündinud lemmikloom?


HOROSKOOP: Millise iseloomu ja käitmusharjumustega on Veevalajas sündinud lemmikloom?
Foto on illustratiivne.© Ferrari/ZUMA

Kuni 18. veebruarini valitseb üheteistkümnes sodiaagimärk – Veevalaja. Millised on selle mõju all sündinud kassid ja koerad?

Kui sinu kass on VEEVALAJA

Veevalajat võiks nimetada ka lendur-kassiks. Iga kord, kui teda kohata, on tõenäoline, et ta ripub ta kas kuskil kardinate küljes või on ennast raamaturiiuli tippu hiivanud. Kass-Veevalaja ei näe probleemi, kui tuleb hüpata pikki vahemaid – ja seda isegi kõrgustes. Lendur mis lendur. Kui öeldakse, et uudishimu tappis kassi, siis oli see tõenäoliselt Veevalaja. Ta tunneb kõige vastu huvi, nii et ole valmis teda üliveidratest olukordadest päästma. Kuid kass-Veevalaja ei kaugeltki rumal. Tõtt-öelda on ta ehk isegi nutikam kui suur osa sinu tuttavaid. Kui üldiselt kipuvad kassid olema isepäised ja sõprade valimise suhtes üpris pirtsakad, siis Veevalaja on veidi teisest puust. Ta on võimeline sõbrunema nii inimeste kui ka erinevate loomadega – isegi välimuselt eemaletõukavatega. Kass-Veevalaja oskab hinnata sõbra sisemist ilu, mitte ainult välist korpust. Mis on mõnes mõttes ka loomulik, sest lenduritel peabki olema keskmisest kõrgem hindamisvõime ja tarkusepagas. Kas pole nii?


Kui sinu koer on VEEVALAJA

Veevalajast koer on äärmiselt sotsiaalne. Teda panevad kõik tähele ja loomale see meeldib. Veevalaja sõbruneb teiste koertega kergesti. Koersõbrad võivad olla tema jaoks olulisemadki kui sina. Kui vähegi võimalik, eelistab Veevalaja ringi hängata mitmekesi, hoolimata eriti sellest, kes parasjagu karjajuht on. Liidripositsioon teda ei huvita, oluline on, et saaks suhelda. Koer-Veevalajad on väga kõrge intelligentsiga ja seepärast leiab neid sageli vastutusrikastel töödel, näiteks päästeteenistuses. Koeraomaniku peamine mure on ülekeevaga energiaga koera tegutsemislust kas mängulistesse ülesannetesse, sporti või muudesse tegemistesse suunata. Veevalaja läheb meelsamini loomaarsti juurde, kui jääb üksi tegevusetult koju passima. Talle meeldib väga joosta ja jahti pidada.