Kes on sinu sünniloom? Ronga märgi all sündinud inimesed on lahked ja vajavad lähedasi suhteid


Kes on sinu sünniloom? Ronga märgi all sündinud inimesed on lahked ja vajavad lähedasi suhteid
Pixabay

Maailmas on neli tähtsat elementi, tänu millele saab Maal üldse elu ja elus olla. Iga inimene kannab tugevalt ühe kindla elemendi omadusi. Millist kannad sina? Ronk 22.09 - 22.10 (Kaalud) kuulub õhu elemendi alla. Õhk on see, mis meid elus hoiab ja ümbritsevaga seob ning selle seotuse tõttu ongi Ronga märgi all sündinud lahked ja seltsivad ning vajavad lähedasi suhteid.

Ronk 22.09 - 22.10 (Kaalud)

Jõuline mustasulgne Ronk oma suure noka ja tugevate jalgadega on väga kohanemisvõimeline lind, kes saab igal pool hästi hakkama. Tavaliselt käivad nad kahe- või enamakaupa toitu otsimas ja jagavad isegi magamiskohta, seda vähemalt talvel. Indiaanlaste arvates kujutavad rongad looduse tasakaalustajaid, kuna nad söövad muuhulgas ka raipeid. Ronk on intelligentne ning võimeline liikuma kindlalt nii maas kui õhus.

Ronk kuulub õhu elemendi alla. Õhk on see, mis meid elus hoiab ja ümbritsevaga seob ning selle seotuse tõttu ongi Ronga märgi all sündinud lahked ja seltsivad inimesed.

Ronk kuulub liblika klanni ja selle klanni esindajad on pidevalt liikumises - mitte ainult kehaliselt, vaid ka vaimselt. Vaimne aktiivsus sünnitab huvitavaid ideid ja vestlusi, mistõttu need inimesed on mõjuvad ümbruskonnale virgutavalt. Kuna kõik peab olema pidevalt liikumises, kiirendavad nad meeleldi muutusi.

Läänest puhuvad tuuled toovad kaasa selginemise. Läänetuuled sümboliseerivad ka järelemõtlikkust ja puhkepeatust (lehtede langemine). Inimese ellu ülekantuna tähistavad need elu keskpaika - võib juba vahekokkuvõtteid teha ja küpselt elu üle järele mõelda.

Seotud lood:

Rongad panevad suurt rõhku rahumeelsele läbisaamisele teiste inimestega ja seetõttu on nad enamasti diplomaatiliselt osavad. Õiglustunne on neil hästi välja arenenud ning nende omaduste tõttu on Rongad head vahendajad tüliküsimustes ja keerulistes olukordades. Nad kaaluvad alati ka medali teist pool ja on väga kaalutlevad. See võib aga viia selleni, et Ronk ei suuda spontaanselt otsustada ja nii mõnigi soodne juhus kaob käest. Pealegi laseb Ronk end kergesti mõjutada. Rongad ei salli üksiolemist, nad tunnevad end hästi igasugustes rühmades ja ühendustes. Igasugust riidu ja vastuolu teistega püüavad nad igati vältida.

Rongad uurivad hoolikalt inimeste ja asjade esi- ja tagakülge, kuid kuidas need seest välja näevad, see neid eriti ei huvita.

Ronkadel on hea arusaamine ilust ja esteetikast ning sageli on nad kunstiliselt või musikaalselt andekad. Nad panevad ka suurt rõhku hoolitsetud ja elegantsele välimusele. Siin võib tekkida olukord, et Ronk pöörab liiga suurt tähelepanu välistele asjadele. Nad uurivad hoolikalt inimeste ja asjade esi- ja tagakülge, kuid kuidas need seest välja näevad, see neid eriti ei huvita.

LOE VEEL: Indiaanlaste horoskoop: kes on sinu sünniloom ja mida ta sinu kohta räägib?

Ronk vajab lähedasi suhteid ja õnne võtmeks on see, kui ta saab end pühendada partnerile. Veetleva ja vastutulelikuna ei valmista talle mingeid raskusi vastassugupoolt võrgutada, flirtimine kuulub Ronga lemmiktegevuste hulka. Üksielamine pole Ronga jaoks ja ta kannatab sügavalt, kui peab kaua üksi olema. Seepärast püüab ta partnerile eriti meeldida, teda hoida ja lahkarvamusi vältida. See ei tähenda siiski, et ta end täiesti partnerile allutaks. Ta teab, mida tahab, ja selleks võib mõnikord olla vaheldus ja lõbus seltskond.

Rongad on väga koostöövalmid ning ei hakka tööpostil kindlasti üksikvõitlejat mängima. Nende tasakaalukas loomus aitab kaasa hea ettevõttesisese kliima kujundamisele. Kuna Rongal on aimu kaunitest kunstidest, eelistab ta tegev olla just loomingulistel aladel. Selleks võib olla mood või kunst, kuid palju leidub Ronki ka arhitektide ja inseneride hulgas.

Rongal on kalduvus anduda naudingutele liiga intensiivselt ja sagedasti,tema nõrgaks kohaks on neerud, mis võivad muutustele tundlikult reageerida.

Rongal võib olla raske mõõtu pidada, eriti kui asi puudutab meeldivaid asju elus. Nii on tal kalduvus anduda naudingutele liiga intensiivselt ja sagedasti, mis võib tervist kahjustada. Ronga nõrgaks kohaks on neerud, mis võivad tundlikult reageerida. Rongad peaksid end mõõduka, ent korrapärase sporditegemisega vormis hoidma ja eriti seljapiirkonna tugevdamine aitab neil kehalist tasakaalu säilitada.

Juba väike Ronk oskab olla nii sarmikas, et ümbritsevad inimesed lihtsalt ära võlub. Ta naeratab ja saab, mida tahab. Kuna ka väike Ronk ei salli ebakõlasid, ei valmista ta oma vanematele ega õpetajatele mingeid raskusi.

Siiski on midagi, mis eelkõige väiksele Rongale raskusi valmistab - vastu võtta konkreetseid otsuseid. Tal kulub tükk aega, enne kui ka täiesti igapäevaste asjade puhul oma otsuse teeb. See võib vanemate närve süüa ja nii ongi teinekord parem, kui Rongale üldse valikuvõimalusi ei anta. Sellega ei tohiks muidugi liiale minna, kuna lõpuks peab laps õppima ka otsustama.

Sama kehtib ka Ronga vajaduse kohta kõigiga hästi läbi saada. Niisugune laps peab varem või hiljem õppima, et alati ei õnnestu kõige ja kõigiga arvestada, vaid tuleb leida oma seisukoht ja vajadused ning neid ka kaitsta.