Liigutav taaskohtumine: eluohtlikus seisundis leitud ja tundmatuseni muutunud koer kohtus aasta hiljem oma päästjaga

Vaata videot!
Liigutav taaskohtumine: eluohtlikus seisundis leitud ja tundmatuseni muutunud koer kohtus aasta hiljem oma päästjaga
Foto: Kuvatõmmis

Eelmise aasta alguses leidis Matt Bentley läbi Bonneville’i soolaväljade sõites täiesti kohutavas seisundis noore koera nimega Kelly. Kelly oli karvutu ja vaakus elu ja surma piirimail, kui Matt ta tee äärest üles korjas ja kohalikku loomade varjupaika viis. Nüüd on tema päästmisest möödas aasta, vaata, mis on Kellyst saanud!

Kui Matt koera kõrvalise tee äärest juhuslikult leidis, oli Kelly karvutu ja hinge heitmas. Matt viis Kelly kohalikku loomade varjupaika, kus teda järgneva aasta jooksul tohterdati ja elule aidati. See on lausa uskumatu, millise muutuse ta aastaga läbis! Kelly vabanes oma tugevast nahaifektsioonist ning kasvatas tagasi oma imeilusa karvkatte.

Koer veetis esimesed kuud varjupaigas, kuid kolis siis varjupaigas vabatahtlikuna töötanud Jamie Jaques'i juurde, kus ta nüüd elab. Seal on tal ka kaaslane, perekoer Rocky on Kelly lahutamatu sõber. Aasta pärast Kelly päästmist, korraldas Jamie koera ja Matti vahel kauaoodatud taaskohtumise. See kujunes tohutult emotsionaalseks! Vaata Kelly pisarateni liigutavat lugu allolevast videost.