Naljakas VIDEO | Nõmmel elav kass Bruno ajas varahommikul varesega juttu

 (2)
Kas sinu kass teeb ka nii?
Naljakas VIDEO | Nõmmel elav kass Bruno ajas varahommikul varesega juttu
Kuvatõmmis

Suure näljakisaga pererahva ukse taha ilmunud pisikene kassipoeg tuli ja jäi. Nüüd on Bruno juba aastaseks saanud. Temast on sirgunud häälekas paharet, kes igal varahommikul kellegagi ilmtingimata vestlema peab.

"Bruno on väikene paharet," iseloomustab Sigrid oma noort ja julget kassi, kes vahel liigagi uudishimulikult mõnele herilasele läheneb ja putukat käpaga katsuda proovib. Ta teeb pättusi nagu lasteraamatust pärit Pätu ja igal hommikul vestleb ka pererahvaga pikalt.

"See oli esimene kord, kui kuulsin teda varestega rääkimas," sõnas Sigrid. Naisel õnnestus see ka videosse püüda ja tulemus on päris naljakas. Sigridi sõnul oli Bruno tegelikult pisut ettevaatlik. Võib-olla mõtles ta samal ajal, et mis imeloom see vares küll on ja hoiatas teda mõttes: "kui ma ükskord su kätte saan, siis...".

Aastane Bruno on pisikene jõuluime, kes ilmus pererahva ukse taha jõuluõhtul. Ta tuli, et jääda. "Omanikku me ei leidnud ja kassipojal kiipi ei olnud," sõnas Sigrid, "me armusime temasse koheselt, sest ta on nii sõbralik ja isegi kallistab!"