Originaalsed FOTOD | Ülemaailmsele fotokonkursile esitatud tööd rabavad jalust iga loomahuvilise


Originaalsed FOTOD | Ülemaailmsele fotokonkursile esitatud tööd rabavad jalust iga loomahuvilise
Shutterstock

Londoni loodusmuuseum on toonud avalikkuse ette esimesed hingematvad kaadrid 2018. aastal toimuvale aasta loodusfotograafi fotokonkursile laekunud töödest - ja need ei jäta sind külmaks! Nii, nagu alati, on ka selle aasta tööd lihtsalt fantastilised!

“Me oleme lummatud konkursile esitatud tööde kvaliteedist. Igalt pildilt kumab selgelt läbi fotograafide kirg looduse vastu. See on neid ühendav hobi, mis kajastub igalt fotolt," sõnas loodusmuuseumi teadusosakonna direktor ja üks võistluse kohtunikest Ian Owens. "Ma tahan juba väga kõiki neid töid muuseumi seintel näha. Olen kindel, et need üllatavad ja inspireerivad meie külastajaid ja tõstavad teadlikkust väljasuremisohus liikide ja ökosüsteemide kohta."

Vaata neid tavabaid ja originaalseid loodusfotosid SIIT!

Aasta parim loodusfotograaf kuulutatakse välja 16. oktoobril. Peal seda võib konkursile esitatud parimaid töid imetleda loodusmuuseumi näitusel. 100 parimat tööd on üleval kuni järgmise suveni.

Igal aastal korraldatava fotokonkursi sõnum on näidata huvilistele inimese kohta looduses ja selle keskel ning teadvustada, kuidas inimkond loodusele mõjunud on. Hindamiskriteeriumiteks on fotograafi loominguline ja originaalne lähenemine ning tehniliste oskuste valdamine.

LOE VEEL: Vaata, millised naljakad hetked on loodusfotograafidel pildile õnnestunud jäädvustada