SAA TUTTAVAKS: Kana, kes arvab, et ta on koer


Pudder Dudder on kana, kes oma iseloomult meenutab rohkem koera. Ta on seltsiv ja rõõmsameelne kana, kes käib perega koos matkamas ja on isegi mootorratta selga istunud.

Jessie Allen sai selle musta kana sõbranna käest. “Ta teab, et ma armastan kanu, nii et ma olin nõus,” rääkis Allen. “

Allen usub, et Pudder Dudder meenutab oma loomult rohkem koera kui kana. Pudder ei hooli väga koos teiste kanadega õues olemisest. Selle asemel armastab ta majas sees püsida ja Jessiega aega veeta.

“Ta on käinud matkamas ja kala püüdmas,” meenutas Allen. “Ka mootorratta seljas on ta istunud. Ta armastab autoga sõitmist, sest siis saab ta uudistavalt aknast välja vaadata.”

See armas kana järgneb omanikule kõikjale. Kui ta tuppa soovib tulla, siis koputab Pudder oskuslikult uksele. “Talle ei meeldi üksinda jääda. Ta järgneb mulle kõikjale nagu koer. Ka vannituppa ja magamistuppa ei lase ta mul üksinda minna. Kui ma töötoas õmblen, siis tuleb ta mulle seltsi. Ma tõstan ta oma õlale ja Pudder võib rahulikult niiviisi tunde istuda ja minu tegevust jälgida. Ta on täpselt nagu väikene ära hellitatud armas koerake," rääkis Jessie.

Allikas: littlethings.com