Vahvad FOTOD: Kui ise enam kõndida ei viitsi, siis tuleb kasutusele võtta tarvilikud abinõud


Vahvad FOTOD: Kui ise enam kõndida ei viitsi, siis tuleb kasutusele võtta tarvilikud abinõud
Kuvatõmmis

Saa tuttavaks kavala jaapani chin'i Luluga, kes on oma elu nii mugavalt sisse sättinud, et pikematel jalutuskäikudel või matkadel, kui käpad kõndimisest juba väsima hakkavad, hüppab ta hiiglasliku bernhardiini selga ja naudib vaadet kõrgemalt. Vaesel bernhardiinil ei jää muud üle, kui pirtsaka Luluga leppida ja kuulekalt talle oma seljas istekohta pakkuda.

Kui jaapani chin Lulu esimest korda berhardiini Blizzardiga kohtus, võttis Blizzard ta momentaalselt omaks. "Bernhardiin oli talle ema eest, sest Lulu veel liiga väike, et üksinda hakkama saada," rääkis omanik.

"Tema lemmikkoht on bernhardiini turjal. Kui koer pikali viskas, sättis Lulu end tema turjal sisse ja aja jooksul õppis ta end seal ka mugavalt tundma.

"Kui Blizzard püsti tõusis, siis hüppas Lulu järjepidevalt ümber tema seni, kuni ta tagasi koera turjale hüpata sai. See oli tema jaoks turvaline ja mugavaim koht magamiseks," rääkis koerte omanik David Mazzarella.

Kaaludes umbkaudu sama palju kui pakk suhkrut, ei võtnud Lulul kaua aega näitamaks 60-kilogrammisele bernhardiinile, kes majas boss on.

Seotud lood:

Kui need kaks koos jalutama viia, siis neil käib see alati nii, et Lulu istub Blizzardi turjal ja naudib vaadet, viitsimata ise pikemalt kõndida. "Kui inimesed Lulut Blizzardi turjal nägema juhtuvad, siis jäävad nad tavaliselt kõik seda enneolematut vaatepilti pildistama," kirjeldas Mazzarella.

‘‘Blizzard on üks rahumeelsemaid koeri üldse, ta tolereerib kõike,’’ räägib Mazzarella. ‘‘Ütleme nii, et siin peres on püksid Lulu jalas ja Blizzard on sellega täiesti rahul.’’

Allikas: boredpanda.com