VIDEO | Ebatavaline sõprus kassi ja ahvi vahel sulatab iga südame


VIDEO | Ebatavaline sõprus kassi ja ahvi vahel sulatab iga südame
Kuvatõmmis

Palju südameid sulatanud video peategelased, kass Billo ja ahv Avni, said omavahel tuttavaks pärast seda, kui Avni raskelt vigastatuna varjupaika toodi.

Esialgu tegi õnnetu ahvikese lugu varjupaiga üpris murelikuks – metsikud ahvid ei allu tavaliselt väga hästi ravile ning ka elektrilöögi saanud Avni ise oli algul meeletult hirmul.

Kõik muutus pärast seda, kui Avniga tuli tutvust tegema kass Billo. Huvitaval kombel said neist kahest lahutamatud kaaslased ning nad hakkasid teineteise lähedust otsima igal sammul. Stressis Avnile mõjus nende omavaheline läbisaamine eriti hästi. Varjupaigalegi ootamatult näitas ta kiiresti paranemismärke ja peagi saabuski aeg, et ahvike tagasi vabadusse lasta. Kui varjupaik lõpuks otsustava sammu astus, nautis Avni vabadusse pääsemist sedavõrd, et pani esialgu kiiresti plagama. Nii ta siis vältiski mõnda aega suures vabadusjoovastuses varjupaika, kuid mitte kauaks – juba peagi oli Avni taas tagasi, et oma parimat sõpra tervitada. Vaata ja veendu selle sõpruse ilus ise!

Allikas: The Dodo