VIDEO | Kehakeele musternäidis: vaata, mida teeb kass, kui kutsikas talle vargsi saba alla hiilib!

 (4)
VIDEO | Kehakeele musternäidis: vaata, mida teeb kass, kui kutsikas talle vargsi saba alla hiilib!
Kuvatõmmis

Jälitamisega on tegu vaid juhul, kui sa vahele jääd! See kutsikas on aga oma tegeliku kavatsuse varjamises väga osav! Allolev video on küll väga naljakas ja vahva, kuid tegelikult ka väga õpetlik. Vaata, kuidas loomad omavahel suhtlevad, mida teeb kass ja mida teeb koer. Ära unusta ka kõlareid sisse lülitada!

Oleme kirjutanud mitmeid artikleid koera kehakeelest ja selle tõlgendamisest. See video on ehe näide koera vältivast kehakeelest. Jälgi seda. Koer on kassi suhtes uudishimulik, kuid ettevaatlik. Iga kord, kui kass end ümber pöörab ja koera kurjalt silmitseb, pöörab pisikene kutsikas oma pilgu ära, viskab pikali ja kukub end sügama. Ta ei süga end sellepärast, et tal hakkas täpselt sel hetkel nahk sügelema, vaid ta annab selle teguviisiga kassile märku, et ta ei taha halba ega nori tüli. Ta on küll uudishimulik, kuid hoiab oma distantsi. Kohe, kui kassi jaoks on mugavuse piir ületatud, ta tunneb end ohustatuna ja põrnitseb koera, tõmbab koer end tagasi. Ta on alandlik ja ettevaatlik ning austab kassi.

Loomade kehakeel on põnev ja selle tundmine aitab ära hoida väga palju ohtlikke olukordi. Koerte kehakeele kohta saad lähemalt lugeda SIIT.