VIDEO | Naine tabas oma koera ja kassi jagamas kõige südamlikumat ja armsamat hetke

 (4)
VIDEO | Naine tabas oma koera ja kassi jagamas kõige südamlikumat ja armsamat hetke
Kuvatõmmis

Wisconsinis õppival Jordan Irelandil on kodus kass Pumpkin ja koer Maggie, kes on täiesti lahutamatud sõbrad. Nad on hea näide sellest, kuidas liikidevaheline sõprus on täiesti võimalik. Kuid nädal tagasi üllatasid loomad ka Jordani, kel õnnestus kaadrisse püüda midagi, mida ka tema esimest korda nägi.

"Kas Pumpkin paitas just minu koera ja Maggie kallistas teda seepeale vastu?" oli ka Jordan nähtud vaatepildist üsna jahmunud. Täiesti juhuslikult õnnestus Jordanil see allolev imearmas hetk videosse püüda. Sellist käitumisviisi, mis on niivõrd inimeste omale sarnane, loomariigis väga tihti ei kohta. Videos on näha, kuidas koer Maggie teeb kassile pika pai, mille peale Pumpkin püsti tõuseb ja Maggiet kallistab.

Nende kahe sõprus ei ole aga alati niivõrd roosiline olnud, kui siit videost paistab. Koer Maggie ühines perekonnaga vaid mõned aastad tagasi ja alguses ei saanud nad kassiga üldse läbi. Jordani sõnul nad lausa vihkasid teineteist, kuid mida aeg edasi läks, seda rohkem hakkasid Pumpkin ja Maggie üksteise vastu huvi tundma, sõjakirves sai maha maetud ja loomad hakkasid ajapikku suhtlema. Nüüd on esmakohtumisest mõned aastad möödas ja loomadest on saanud tõelised südamesõbrad. “Nad ainult mängivad,” sõnas Jordan ja lisas, et üldjuhul armastavad nad just tagaajamismänge.

Seotud lood:

Jordani armas klipp on sotsiaalmeedias kogunud juba miljoneid vaatamisi.

Allikas: thedodo.com