VIDEO | Pisarateni liigutav taaskohtumine: varastatud koer ei suuda oma õnne uskuda, kui ta aastaid hiljem omanikuga taas kohtub


Videos oleva mehe ja tema koera Chaose lugu on südamlik ja kurb. Raskuste küüsi langenud mees oli sunnitud kord oma koera ajutiselt sõbra hoolde usaldama. Kaks aastat hiljem sai mees juhuse tahtel oma koeraga taas kokku. Koer ei tundnud meest esmapilgul äragi ja kumbki neist ei suutnud oma õnne uskuda.

Jose võttis koera Chaose siis, kui ta alles väikene kutsikas oli. Tol hetkel ei osanud ta aimatagi, millised raskused tal teel seisavad. Jose elas üle lahutuse ja kaotas kodu. Tol hetkel teadis ta, et koera heaolu tagamiseks peab ta koerale ajutise kodu leidma. Jose andis Chaose oma sõbra hoole alla, kes hiljem keeldus talle koera tagasi andmast.

Kaks aastat hiljem sai Jose kõne, et Chaos on oma kodust põgenenud. Koerale kutsikaeas paigaldatud mikrokiibi tulemusel õnnestus varjupaigal koera endine omanik Jose üles leida ja nii sai koer õige omanikuga taas kokku. Chaos ei suutnud oma õnne uskuda, kui ta Josed märkas. Ta ei tundnud teda esmapilgul äragi! Vaata liigutavat ja siirast videot nende taaskohtumisest!