VIDEO | Loomad omavolitsesid vannitoas, tuues omanikele naerupisarad silma ja põhjustades seal täieliku kaose


Beckley linnas Lääne-Virginias elav perekond sattus koomilise vaatepildi otsa, kui nende kass Pebbles ja koer Milo vannitoas suure kaose korraldasid. Teisest maja otsast kahtlaseid hääli kuulnud peremees David Ross läks asja uurima ja ei suutnud oma naeru pidada, kui ta kõik pere loomad vannitoast lõbutsemas leidis. Nad olid vannitoa täielikult oma valdusesse haaranud!

Davidi abikaasa Fatih sõnul läks mees asja uurima siis, kui nad avastasid, et kõik loomad on järsku kuhugi ära kadunud. "Mu abikaasa läks vaatama, mis toimub ja järgmisel hetkel hakkas ta nii kõva häälega naerma, et ma kuulsin seda lausa teise maja otsa."

Naerma puhkenud mees võttis kaamera välja ja küsis loomadelt, kas neil on seal lõbus. Kass ja koer olid asjaga aga nii ametis, et ei katkestanud oma mängu isegi Davidi ilmumise peale. Faithi sõnul oli see väga koomiline ja tavatu vaatepilt. "Seda juhtub väga harva, kui ma vannitoa ukse lahti jätan ja see, mis hääl sealt tookord kostus, oli päris kummaline. Esimese hooga tundus, nagu keegi oleks pidevalt wc-s vett peale lasknud, mistõttu läksime asja kiiresti uurima."