ABIPALVE | Kasside turvakodus said konservivarud täiesti otsa


ABIPALVE | Kasside turvakodus said konservivarud täiesti otsa
Pixabay

Tunned, et tahad aidata? MTÜ Kasside Turvakodu kassid on näljas ja paluvad abi. Praeguste niiskete ja külmade ilmadega saabub hädalisi pidevalt juurde ja turvakodu konservivarud on ühtäkki otsa lõppenud.

Turvakodu kirjutab oma Facebooki lehel, et muutlike ilmade tõttu on ka turvakodus jõudnud kätte keeruline aeg. Niisked, külmad ja rõsked ilmad mõjuvad loomadele kurnavalt ja abipalveid hädas olevatest kassikestest jõuab turvakoduni igapäevaselt. "Viimastel nädalatel on meie hoole alla tulnud palju uusi hoolealuseid, kes vajavad pärast tänavatel viibimist turgutust ning vahel ka ravimeid, et saada lahti nohust või mõnest muust terviseprobleemist," kirjutab turvakodu oma Facebooki lehel.

Igapäevasele kuivtoidule lisaks söövad kiisud ka märgtoitu, kuid konservivaru on otsa saanud. "Hommikuti võtavad meid turvakodus vastu nõutud näod, kes ei saa aru, miks konservikausid tühjana seisavad," kirjutab turvakodu.

Kui Sinul on võimalus MTÜ Kasside Turvakodu hoolealuseid toetada, siis anna neile sellest teada. Turvakodu annab nõu, millised konservid nende hoolealustele kõige paremini sobivad. Konservid võid kiisudele ka isiklikult kohale viia. Nemad on külaliste üle ääretult rõõmsad.

Kasside turvakodu kontaktid leiad Facebookist või SIIT.