Ebatavaline hai kiirustab iga päev sukeldujate juurde paid norima

 (1)

Emerald Chartersi sukeldumisinstruktor Randy Jordan on loonud ebatavalise sõprussideme kohaliku haide grupiga. Üks neist, Blondie, on Randyga aga väga lähedaseks saanud. Ta tunneb Randy ära kohe, kui too jala vette pistab. Blondie kiirustab tema juurde ja ei jäta enne jonni, kui on oma pai kätte saanud.

Viimasel aastal on Jupiteri rannikualadel Floridas midagi tõeliselt paeluvat juhtunud. Emerald Charters sukeldumisinstruktor Randy Jordan on loonud ebatavalise sõprussideme kohaliku haide grupiga. Üks neist aga ei jäta Randyt enam rahule.

Igal päeval, kui Jordan oma järjekordse sukeldujate grupiga veealust kuningriiki imetlema tuleb, tervitab neid 2,5 meetrine hai. Haile pani Randy nimeks Blondie.

"Ta tunneb mind ära hetkest, mil ma vette lähen ning ujub kohe minuni. Mulle peaaegu tundub nagu ta naerataks. Ta ei soovi süüa, vaid norib lihtsalt pai," sõnab Jordan The Dodole. "Kui sa ei anna talle tähelepanu, mida ta ootab, siis ta lihtsalt müksab sind. Sa pead talle tähelepanu osutama ja selline kangekaelne ta ongi. See on nii omapärane."