FOTO | Hoolimatu omanik sidus eile Tartus koera posti külge ja kadus. Linlased otsisid täna lauspäikeses vaevlevale loomale abi

 (36)
FOTO | Hoolimatu omanik sidus eile Tartus koera posti külge ja kadus. Linlased otsisid täna lauspäikeses vaevlevale loomale abi
Tartus jättis keegi oma karvase sõbrakese kinniseotult mitmeks päevaks posti külge.Facebook

Tartus Annelinna keskuse Selveri kõrvale posti külge sidus keegi hoolimatu isik oma väikese karvase sõbra, kes ootas peremeest asjatult õhtul, öösel ja täna, vaeveldes lauspäikeses.

"Palun jagage pilti koerast kes on pandud Annelinna keskuse Selveri kõrvale elektriposti külge kinni! Koer on päikese käes! Kus on omanik? Koer on eilsest saati siin!" kirjutati täna kella 13 ajal Facebooki grupis Märgatud Tartus.

Inimeste pahameel omaniku julmuse üle oli suur ja varsti pärast postituse avaldamist viis keegi loomakese ära. Tartu loomade varjupaigast öeldi, et nende juurde pole loom jõudnud. Kas koerakese viis ära ärganud südametunnistusega omanik või mõni loomasõber, pole teada. Pildi tegemise hetkeks oli keegi hea hing loomale vähemalt juua viinud.

Loo asjaolud on üsna segased: varsti pärast algse loo avaldamist teatati grupis Märgatud Tartus, et loom polnud üldse eilsest saadik kinni seotult poe juures - väidetavalt oli loomaomanik lihtsalt loomaga täna uuesti poodi läinud ja seetõttu jäi ekslik mulje, et loom oli eilsest saadik posti küljes. Nüüd otsib omanik looma taga, sest keegi viis tema koera ära..