FOTOD: Elektrikapi taga lootusetult kinni olnud kassipoeg oli 42kraadises kuumuses juba hinge heitmas enne, kui ta lõpuks päästeti


FOTOD: Elektrikapi taga lootusetult kinni olnud kassipoeg oli 42kraadises kuumuses juba hinge heitmas enne, kui ta lõpuks päästeti
Kuvatõmmis

Möödunud suvel ülemaailmselt populaarsust kogunud mäng Pokémon Go tõi tänavatele mängima miljoneid inimesi. Ühel kasutajal õnnestus päästa surmasuus oleva kassi elu.

Redditi kasutaja Zerofatorial eksles Pokémon Go’d mängides Portugalis Portalegre tänavatel 42 kraadises lämmatavas kuumuses, kui järsku kuulis ta väga kahtlustäratavat häält. "Ma olin möödumas tänaval asuvast elektrikapist, kui kuulsin midagi kummalist. Arvasin, et see oli lind," kirjutas Redditi kasutaja Zerofatorial. "Kuna ühtegi lindu ma läheduses ei märganud ja õues oli meeletu kuumus, siis tundus see hääl mulle piisavalt kahtlane ja ma läksin asja lähemalt uurima."

"Linnu asemel leidsin ma väikese ja väeti kassipoja, kes oli elektrikapi taha kinni jäänud ja kuumuse tõttu hinge heitmas. Ta nuttis valust ja palus meeleheitlikult abi. "See on arusaamatu, kuidas kass sellisesse olukorda sattus. Ilmselt oli ta seal juba pikemat aega, sest viimasteks appikarjeteks jätkus tal vaid vaevalt energiat," kirjutas kasutaja. Tema suu oli avatud ja ta ei sulgenud seda kordagi. Vaid tema vaevaliste niuksatuste järgi sain ma aru, et ta on elus."

Seotud lood:

Sellel kassipojal ei olnud taolises põletavas kuumuses elus püsimiseks enam energiat kauaks jäänud ja kodanik helistas kiirustades tuletõrjele, et paluda kassi vabastamisel abi.

Tuletõrjujad proovisid kõike, et pisikene kassipoeg elektrikapi tagant kätte saada, kuid tulutult. Samal ajal kui ühed nad kassi vabastada püüdsid, pakkusid teised talle vett, mille kassipoeg tänulikult vastu võttis. Ta ei olnud veel nõus alla andma, kuid tundus, et päästjad olid juba lootust kaotamas.

Viimaks õnnestus kassipoeg siiski kätte saada. Väikene kass oli kogu saginast, erutusest ja ärevusest algul väga hirmunud ning püüdis ära joosta, kuid tuletõrjujatel õnnestus kassipoeg kinni püüda enne, kui ta oleks taaskord teadmatusse põgenenud. Kass oli räpane ja haises. Zerofatorial ning tema vanemad otsustasid kassipoja ööseks koju viia, et ta hommikul varjupaika toimetada.

Kass kartis ta algul kõike. Sisisedes ka oma päästjate peale, ei lasknud ta kellelgi end puudutada. Ta oli šokis. Kassipoeg sai nimeks Spock ning ta jäi truuks lemmikuks perekonnale, kes ta päästis. Ajapikku kass õnneks kohanes ja sõbrunes ka pere ülejäänud kolme lemmikloomaga, kelle ta ustavalt üle lakkus.

Väga karmist nooruspõlvest olenemata on kass uues kodus kohanenud ja õpib vaikselt teisi usaldama.

Allikas: The Dodo