FOTOD | Kanad kallistasid sõbrapäeva puhul möödujaid

 (3)
FOTOD | Kanad kallistasid sõbrapäeva puhul möödujaid
Aktsioon "Kallista kana"Kadri Tiganik

Täna toimus Tallinna kesklinnas aktsioon „Kallista kana,” milles jagas möödujatele sõbrapäeva puhul kallistusi suur kanamaskott koos sõbra, tibuga. Aktsiooni eesmärgiks oli tõsta inimeste teadlikkust farmiloomade heaolust.

Loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad tervitas tallinlasi täna hommikul kallistustega kodulindudelt, et kutsuda inimesi üles sõbralikule ja hoolivale suhtumisele farmiloomade suhtes.

Aktsioon "Kallista kana" Foto: Kadri Tiganik

“Kõik loomad väärivad hoolt ja head kohtlemist – ka farmiloomad, keda on Eestis kokku 16 miljonit, kuid kellest enamik elab paraku väga kehvades tingimustes. Kallistav kana tuletab meelde, et ka need loomad on meie sõbrad ning läbi teadlike valikute saame tuua inimlikkuse loomapidamisse tagasi,” sõnas Nähtamatute Loomade kommunikatsioonijuht Liis Hainla.

Aktsioon "Kallista kana" Kadri Tiganik
Seotud lood:

Aktsiooni korraldanud organisatsioon Nähtamatud Loomad tegeleb Eesti farmiloomade heaolu parandamise ja kannatuste vähendamisega tööstusfarmides. Organisatsioon pälvis mullu Aasta Vabaühenduse tiitli ning kuulub 2019. aastast alates maailma nelja tõhusaima loomakaitseorganisatsiooni hulka.

Aktsioon "Kallista kana" Foto: Kadri Tiganik

Farmiloomi saad sõbrapäeva puhul toetada: helistades telefoninumbril 900 0555, annetad loomadele 5 eurot.

Aktsioon "Kallista kana" Foto: Kadri Tiganik