FOTOD | Lõuna-Eesti suurim lemmikloomakeskus PetCity avas uksed


Reedel, 20. oktoobril avati Lõunakeskuses Lõuna-Eesti suurim lemmikloomakeskus PetCity, kus on koos erinevad lemmikloomadega seotud teenused: loomakliinik, lemmikloomatarvete kauplus, ilusalong ja hotell.

1400-ruutmeetri suurune uus lemmikloomakeskus on Lõuna-Eesti suurim ja pakub loomaomanikele ja nende lemmikutele kõike vajalikku mugavalt ühes kohas. „PetCitys saab lemmikloomaomanik soetada kõik vajaliku – toidud, aksessuaarid, tarvikud ja ravimid, kindlustada oma lemmikud, viia nad kliinikusse, groomingusse või esimesse lemmikloomahotelli Tartus. Loomaomanik ei pea külastama mitut kohta ja kulutama aega, vaid saab mugavalt ühest kohast kõik vajaliku kätte,” avaldas Pet City tegevjuht Hendrik Tibar.

Lemmikloomade hotell majutab hõlpsasti ära viis koera ning kaheksa kassi ning lisaks saab kokkuleppeliselt hoidu pakkuda ka teistele väiksematele lemmikloomadele, teiste PetCity keskuste hotellides on peavarju leidnud ka näiteks polaarrebane, pesukarud ning maod. Lõunakeskuse PetCity lemmikloomakliiniku peaarsti dr Piret Tobiase sõnul erineb uus kliinik kõigist senistest Lõuna-Eesti piirkonna kliinikutest eelkõige oma suuruse ja kaasaegse tehnika poolest. „Kliinikul on ligi 400 ruutmeetrit pinda ja sinna on soetatud kõige kaasaegsem tehnika, mis võimaldab lemmikloomadele parimat võimalikku teenust pakkuda. Pöörame väga erilist tähelepanu ka patsiendi heaolule kliinikus viibimise hetkel,“ lisas Tobias.

PetCity kontseptsioon on loodud selleks, et tõsta lemmiklooma pidamise kultuur kõrgemale tasemele. Koos Lõunakeskuse PetCity´ga on avatud seitse poodi ja partneritega koostöös neli kliinikut üle kogu Baltikumi.