FOTOD | Siilipoisist suure koerani: Hortese lemmikloomapäev tõi kokku väga omanäolised lemmikud


Täna toimus Hortese aianduskeskuses suurejooneline lemmikloomapäev! Kohal oli palju loomahuvilisi ja neljakäpalisi sõpru. Päeva kangelaseks oli kindlasti 3-kuune siilipoiss Ruudi, kes omaniku kotikeses üritust uudistama tuli.

Täna toimunud meeleolukas lemmikloomapäev oli pühendatud ülemaailmsele loomade päevale, mida tähistati 4. oktoobril. Tegemisi jagus nii kahe- kui ka neljajalgsetele. Lemmikloomad said mängida palli interaktiivse pallimasinaga ja proovida mitmeid uudistooteid. Juttu oli turvalisusest pimedal ajal ning tutvuda sai ka erinevate helkurrihmadega.

Hortese lemmikloomapäeval koguti annetusi Varjupaikade MTÜ toetuseks. Kohal oli ka fotograaf, kes kinkis igale soovijale professionaalse foto tema lemmikust või koos lemmikloomaga. Ka meie, Delfi Lemmikloomaportaal, võtsime üritusest osa, jäädvustasime vahvaid emotsioone, jagasime kõigile neljakäpalistele Purina maitsvaid koerasnäkke ja tegime pai külla tulnud neljajalgsetele!

Aitäh kõigile, kes kohale tulid!
Meil on käimas vahva fotomäng, saada pilt oma neljajalgsest sõbrast, kutsu sõbra-tuttavad hääletama ja mängu võitjatele on Hortes ja Purina välja pannud suurejoonelised kingitused!

Fotomängu info leiad SIIT.