FOTOD | Tee äärest leitud eksootiline lind osutus millekski palju tavalisemaks

 (10)
FOTOD | Tee äärest leitud eksootiline lind osutus millekski palju tavalisemaks
Foto: Facebook

Igal aastal avastatakse uusi, varem tundmatuid looma- ning taimeliike, kuid mõnes olukorras võib arvatav uus liik kujuneda hoopis millekski väga koomiliseks.

Inimeste elevus oli piiritu, kui arvati et Ühendkuningriigist on avastatud uus eksootiline linnuliik. Linnu avastajad olid leidnud vaese looma kiirtee äärest ning kutsusid koheselt appi Tiggywinkles’i loomakliiniku töötajad, kes hiljem lindu ka inspekteerisid. Kiire ülevaatuse tulemusel tehti kindlaks, et tegu on hoopiski vaid tavalise merikajakaga, kellel oli olnud õnnetu kokkupuude kas karri või kurkumiga.

Foto: Facebook

Tiggywinkles’i loomakliinik kirjeldas oma Facebooki lehel, kuidas see oli üks veidramatest õnnetusjuhtumitest, mida nad lähiajal näinud on. Väljakutset saades ei osanud nad arvatagi, mida võiks endast kujutada oranž lind, mille inimesed väidetavalt leidnud olid, kuid kindlasti ei oodanud kliiniku töötajad linnu õnnetut kokkupuudet idamaise maitseainega. Mingil moel oli vaene lind suutnud end kollase vürtsiga katta nii, et see takistas tal lausa lendamist. Maitseaine oli katnud kõik ta suled, kuid vaatamata kummalisest olukorrast oli ta tervis täies jõus.

Foto: Facebook
Seotud lood:

Peale põhjalikku pesu ja kosumist saadeti lind tagasi loodusesse, sest mingeid tõsiseid tagajärgi olukorrast ei tekkinud. Vaatamata sellele, et ei oldud avastatud uut linnuliiki, olid kõik situatsiooniga seotud inimesed äärmiselt õnnelikud, et kannatavat sulelist oli võimalik kiirkorras aidata.

Allikas: ladbible.com