Hallikese käekäik | väärkoheldud koera eluteel seisab ees suur muutus

 (1)
Hallikese käekäik | väärkoheldud koera eluteel seisab ees suur muutus
Kuvatõmmis / Facebook

Hallikese käekäigule on loomasõprade seas kaasaelajaid olnud väga palju. Mai lõpupoole levis sotsiaalmeedias kulutulena info Hallikese-nimelisest ülekaalulisest ja vaevuliikuvast koerast, keda peremees vägivaldselt mööda Tallinna tänavaid lohistas. Tänaseks on sellest möödas juba pea terve suvi ja paranemismärke on selgelt näha.

"Enam ei veere, täitsa jookseb juba," kirjutab Heiki Valner Facebookis. Hallikese füüsiline vorm on suve jooksul vabalt ringi liikudes paremuse poole liikunud ning tänaseks kalpsab koer juba rõõmsalt ringi. Tema kehakaal on alanenud ja koer tunneb end hästi.

Hallikese heaks ei saa hoiukodu enam suurt midagi teha, sest koer on terve ja vajab taastumiseks ning kosumiseks lihtsalt aega. Umbes kuu aja pärast hakkab Heiki Valneri sõnul hoiukodu ja Eestimaa Loomakaitse Liit Hallikesele uut ja armastavat kodu otsima.

Suve jooksul on hädisest Hallikesest saanud tugeva iseloomuga õnnelik koer. Tema arglikkus on kadunud, ta tunneb end hästi ja ei karda seda ka krutskite näol pererahvale välja näidata.