Haruldane sõprusside: kodust põgenema kippuval koeral oli metsas salasuhe


Haruldane sõprusside: kodust põgenema kippuval koeral oli metsas salasuhe
Pilt on illustratiivne.Foto: Pixabay

Pole kohutavamat tunnet, kui see, kui armastatud lemmik kodust ära jookseb. Pole teada, kus ta on, mida ta teeb ja kas temaga on kõik hästi või vajab ta hoopis abi. Rachel Howatt teab seda tunnet väga hästi.

Eelmise aasta detsembris jooksis koer Koda kodust ära. Looma otsiti igalt poolt ja läbi kammiti ka lähedal asuv mets. Õnneks tuli koer paari päeva pärast ise koju tagasi, kuid naist huvitas väga, kus tema koer ikkagi käinud oli. Nii palus ta naabrilt, kellel on lähedal asuvas metsas rajakaamerad püsti, võimalust neid salvestusi vaadata. Õnnelikul kombel oli Koda salvestuste peale jäänud. Sealt selgus, et samal ajal kui Rachel kodus muretses ja oma lemmiklooma taga otsis, veetis koer metsas imelist aega. See oli tema jaoks tõeline seiklus.

Koda ei olnud nende salvestiste peal üksinda. Ta oli leidnud endale üsna ebatavalise sõbra - hirve. Koda ja hirv mängisid koos, suhtlesid omavahel ja isegi magasid koos. Üllatunud omanik sõnas, et ei osanud sellist vaatepilti kohe kindlasti mitte oodata. Videomaterjali põhjal tundus, et sõbrad veetsid koos üle 12 tunni. See juhtus möödunud aasta talvel, kes teab, äkki leiavad loomad üksteist ka sel aastal.

Seotud lood:

Allikas: boredpanda.com