Imearmas lugu: Kasside turvakodu hoolealused said advendiajaks isiklikud jõulusokid, nüüd jääb üle vaid oodata


Imearmas lugu: Kasside turvakodu hoolealused said advendiajaks isiklikud jõulusokid, nüüd jääb üle vaid oodata
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Eile oli esimene advent, mis täitis kõik Eestimaa kodud elevuse ja kodusoojusega. Jõuluaeg ongi varsti käes! Olgugi, et MTÜ Kasside Turvakodu kassidel päriskodu veel ei ole, on ka nemad üks suur pere, kes üheskoos jõule ootavad. Vabatahtlikud kaunistasid kassikambreid ja iga kass sai jõuludeks oma isikliku jõulusoki. Loodetavasti jõuab nii mõnegi kassi soki sisse see kauaoodatud kirjake!

Pisikese maja keldrikorrusel elavad nurrumootorid loodavad kogu südamest, et ka nemad saavad kodusest jõuluajast osa. Nemadki soovivad tunda piparkoogi lõhna ninas, katsuda käpaga ahjust võetud verivorste ning kuuse küljest mõne pallikese kinni püüda. Nad tahavad kogu hingest, et jõuluõhtul saaksid nemadki oma inimese kaisus uinuda, mitte kottpimedas turvakodus teiste kassidega kõige pehmema pesa eest võistelda.

MTÜ Kasside Turvakodu kirjutab oma Facebooki lehel, et turvakodu kassikambrid said jõulurüü ning iga kassike sai endale isikliku jõulusoki. Kasside südamesoov on leida endale jõuluks päriskodu. "Meie loodame, et paljud kassid leiavad nendest jõulusokkidest oma isikliku pere kirja – kirja, mis muudaks kogu nende maailma ja täidaks südame armastusega."

Kahel kassil on kodukirjad juba käes! Lausa poolteist aastat kodu oodanud kass Marta ja alles mõni nädal tagasi turvakodusse jõudnud Apelsin leidsid soki seest kirja juba möödunud nädalal. Nemad said esimest adventi nautida juba uues kodus.

MTÜ Kasside Turvakodu hoole all olevate kassidega saab tutvuda SIIN. Kõik nad ootavad üht suurt jõuluimet!