Jahmatav vaatepilt: naine viskas oma koerad süüdimatult tee äärde ja kihutas seejärel autoga minema

 (7)

Olgugi, et oma lemmiklooma hülgamine on vastutustundetu ja seadusevastane tegu, tehakse seda ikka. Kui lemmiklooma eest ei ole võimalik enam mingil põhjusel hoolitseda, tuleb abi otsida ja loomale uus kodu leida. See naisterahvas aga hülgas oma neli perelemmikut tänava äärde ja tormas seejärel ise minema. Õnneks jäi tema süüdimatu tegu videosse.

Texases USA-s jäi juhuslikult kaamerapilti naisterahvas, kes süüdimatult oma lemmikloomad tänava äärde jättis ja minema sõitis. See intsident lõppes õnnelikult, sest mureliku linlase teate peale kohale kiirustanud päästjatel õnnestus vähemalt kolm koera kätte saada.

"Paar tundi tagasi jõudis meieni teade teeservale hüljatud koertest. Autoga kohale sõitnud naisterahvas viskas neli looma tänavale ja sõitis kiirustades minema. Parasjagu tööle minemas olnud kohalikul elanikul õnnestus see intsident üles filmida. Peale seda, kui ta abivajavatest loomadest teada andis, kiirustasid loomakaitsjad sündmuspaigale ja võtsid kolm leitud koera oma hoole alla," sõnas loomade päästeorganisatsioon Facebooki postituses.

Juhtunut filminud elanik proovis naisterahvast küll ümber veenda ja sõnas, et naine loovutaks lemmikloomad päästeorganisatsioonile, selle asemel, et nad süüdimatult tänava äärde saatuse hoolde jätta, kuid naine tema õpetussõnu ei kuulanud. Ta istus autosse ja sõitis koos kaaslasega minema. Koertel ei jäänud muud üle, kui iseseisvalt hakkama saada.

Seotud lood:

Tõendusmaterjal ja postitatud video levis kulutulena ja kahtlusalune andis end üles. Neljast hüljatud koerast õnnestus päästjatel kinni püüda vaid kolm ning neile otsitakse uued kodud.

Allikas: en.fabiosanews.com