JOONISTUSVÕISTLUS "Koera elu mõte": Hääleta oma lemmikpildi poolt ja tule 22. veebruaril filmi esilinastusele!


JOONISTUSVÕISTLUS "Koera elu mõte": Hääleta oma lemmikpildi poolt ja tule 22. veebruaril filmi esilinastusele!
Lemmikloom

Koera elu mõte” põhineb W. Bruce Cameroni armastatud bestselleril, mis jutustab ühe pühendunud koera (hääle andis Josh Gad, „Lumekuninganna ja igavene talv”) südamliku ja üllatava loo. Koer leiab oma eksistentsi mõtte inimeste eludes, keda ta naerma ja armastama õpetab.

Kui ka Sinu elus on koer, siis joonista meile temast pilt. Osalemiseks on kaks võimalust, kas teha nutiseadmega oma pildist foto ja see siia üles laadida või saata ümbrikus postiaadressile: Koera elu mõte, Ekspress Meedia AS, Narva mnt 13, Tallinn 10151

Pilte ootame kuni sõbrapäevani (14.02), siis algab hääletus. Enim hääli saanud piltide autoritega võtame ühendust 21.02, auhindadeks on 10 x 2 piletit filmi esilinastusele ja viis raamatut, millel film põhineb.

22. veebruaril toimub Kinoveebi ja Lemmikloom.ee eriseanss kinos Coca-Cola Plaza, kus lisaks südamlikule filmielamusele ootab igat kinokülastajat väike üllatus.

Võistlusel osalemise reeglid:

1. Üks osaleja võib konkursile esitada kuni 5 erinevat joonistust fotona.

2. Iga esitatud pildi juurde tuleb lisada autori nimi, vanus, e-posti aadress ja kontakttelefon. Igale pildile tuleb lisada pealkiri. 


Seotud lood:

3. Fotode esitamise aeg: 31. jaanuar – 14. veebruar 2017.


4. Fotode hindamise aeg: 14.–21. veebruar 2017.


5. Osavõtja vastutab enda ja pildi kohta esitatud andmete õigsuse eest ning kinnitab, et ta on konkursile saadetud pildi autor.

6. Konkursi korraldajal on õigus avaldada fotosid portaalis www.delfi.ee, prindiväljaannetes ja Facebookis seoses kõnealuse joonistusvõistlusega. 


7. Võitjad kuulutatakse välja 21. veebruar kell 17.00. 


8. Võitjateks loetakse 15 enim vaatajate hääli kogunud pilti.

9. 10 enim hääli saanud võidupildi autorit saavad auhinnaks 2 kinopiletit ja järgmised viis raamatud.

10. Kinopiletite võitjad saavad piletid kätte 22.veebruar, enne seanssi ja raamatute võitjad saavad auhinna kätte Ekspress Meedia AS kontorist (Narva mnt 13, Tallinn)

11. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.