Juba 2 aastat hoiukodus: sabakallidega üllatav Carmen igatseb koju


Juba 2 aastat hoiukodus: sabakallidega üllatav Carmen igatseb koju
Kuvatõmmis

Carmeni koduootus MTÜ Kasside Turvakodus on olnud ebaõiglaselt pikk - kauni ja hella kassipreilina on ta seal oma päriskodu ootanud kannatlikult juba kaks aastat.

Carmen on seltsiv nurrumootor ja teiste kassidega suur sõber. Ta algatab edukalt vaatemängulisi müramismänge ja osaleb „hiirejahis“, kirjutab MTÜ Kasside Turvakodu oma Facebooki lehel. Kui Carmen jahti pidama hakkab, on kõik hiired peidus. Ei teagi, kas kassitirts on hiirte jaoks hirmuäratav või on lihtsalt teised kiisud hiired kapi alla mänginud, kuid Carmen armastab arvata seda esimest.

Carmenil on ka vahva oskus – sabakallid! Sabakallide tegemiseks käiakse teise kassiga külg-külje kõrval ning sabaga silitatakse üle kaaslase selja. On ju oluline välja näidata oma hoolivust ja armastust vurruotsast sabatutini!

Carmen on üks nendest kassidest, kes on turvakodus „teisel ringil“. Korra juba koju läinud ja „oma pere“ leidnud, kuid siis taas turvakodusse sattunud. Pettunud ja õnnetu. Carmen tahaks väga omale rahulikku päriskodu, kus olla koduste silmarõõm ja südamesoojendaja. Tema otsingud on olnud juba liiga pikad. Ta tahab omale kodu, kuhu jääda.

Kui Sinul või sinu tutvusringkonnas on mõnel sõbral kodust puudu üks armas lemmik, siis täpsema info Carmeni kohta leiad, kirjutades MTÜ Kasside Turvakodu meilile info@kassideturvakodu.ee