KADUNUD | Lääne-Virumaal pages liiklusõnnetusse sattunud koerakutsikas hirmununa pimedasse metsa


Liiklusõnnetus Lääne-Virumaal 28. novembri hilisõhtul.
Liiklusõnnetus Lääne-Virumaal 28. novembri hilisõhtul.Foto: Kaspar Pokk

Eile hilisõhtul juhtus Lääne-Virumaal Liiguste külas liiklusõnnetus, mille tagajärjel pääses õnnetuse põhjustanud autost välja 7-kuune suurt kasvu koerakutsikas. Hirmunud kutsikas pages pimedasse metsa ja politseil ei õnnestunud teda leida.

Kella 22.30 ajal juhtus Mööda Tallinna-Narva maanteed pealinna poole sõitnud Mercedes-Benzi juht kaldus 78. kilomeetril, teetööde alas, vastassuunavööndisse, sõitis puruks mitu liiklusmärki ja põrkas siis kokku Rakvere poole liikunud Škodaga.

Kokkupõrge oli niivõrd tugev, et Škoda juhi kättesaamiseks pidid Rakvere päästjad kasutama hüdraulilisi vahendeid.

Kokku osales õnnetuses kolm inimest, mõlema auto juhid viidi sündmuskohalt otse haiglasse, Škodas olnud kaasreisija vigastada ei saanud.

Mis võis olla õnnetuse põhjus, seda politseinikud sündmuskohal kindlalt öelda ei osanud. Kas Mercedese juht oli tarvitanud alkoholi või mitte, selgub pärast ekspertiisitulemuste kätte saamist.

Pärast avariid jooksis Mercedeses olnud noor, 7-kuune koerakutsikas metsa. Kuigi loom tuli õnnetuspaiga lähedale tagasi ja politseinikud üritasid koera ka kätte saada, siis šokis ja hirmunud loom ennast kätte ei andnud. Suurt kasvu koera üritati paar tundi kätte saada, kuid ta jooksis korduvalt pimeduse varjus metsa.