Kiisud jõuluks päriskoju! Tule varjupaiga kasside heategevuslikule näitusele Rocca Al Mares


Kiisud jõuluks päriskoju! Tule varjupaiga kasside heategevuslikule näitusele Rocca Al Mares
Marek Sadam ja LeenuFoto: erakogu

1. detsembril toimub juba kolmandat korda heategevuslik varjupaigakasside näitus, mille käigus loodavad korraldajad päriskodu leida ligi neljakümnele kassile! Näitus toimub Rocca Al Mare keskuses kell 12-15, päeva juhib Marek Sadam koos Leenuga, tarka nõu jagab hinnatud loomaarst Tiina Toomet ning esindatud on kümme varjupaika üle terve Eesti. Lisaks müüakse käsitöökaupa ning toimub ka õnneloos, kogu saadav tulu läheb varjupaikadele.

Näituse korraldaja Klaire Niiluse ja Pesaleidja MTÜ sõnul on eelmiste aastate hea kogemus julgustanud üritust jätkama. “Eriti tahan tänada kõiki osalevaid abiorganisatsioone, koos tegutsedes on meie hääl koduta loomade eestkostel märksa valjem ja oma päriskodu leiavad loodetavasti mitu-mitu nurruvurri. Eelmisel aastal leidis kodu18 kassi, üle-eelmisel aga 15,” meenutab Niilus.

Neljakäpalisi koduotsijaid on seekord Rocca Al Mares kohal 40, loomaarst Tiina Toometi ja publiku abil valitakse välja kaunimad koduotsijad järgmistes kategooriates: Tore Triibik, Lahe Lapik, Mõnus Mustik, Kena Kolmevärviline, Üllatav Ühevärviline. Loomaarst Tiina Toomet annab nende võrratute ja imeliste triibikute ja täpikute seast kauneimatele karikad ning eriauhinnad, roseti ning kingituse saab aga iga osaleja.

“Peavõit on mõistagi igale kiisule oma päriskodu,” rõhutab näituse korraldaja Klaire Niilus. “Seepärast kutsume kõiki loomasõpru 1.detsembril Rocca Al Maresse, aitame kiisud jõuluks koju!”