Kingi elu: kaks väärikas eas koera vajavad hädasti armastavaid kodusid


Kingi elu: kaks väärikas eas koera vajavad hädasti armastavaid kodusid
Eakas koer Neegus otsib armastavat kodu. Erakogu

Südamlikud, armastavad, tänulikud, mängulised - need on vaid mõned omadussõnad, millega omanikud oma vanemaealisi lemmikloomi kirjeldavad. Sa ei võta oma koju üksnes kedagi, kes sind elu lõpuni armastab, vaid päästad ka väärtusliku elu. Nüüd otsivad kaks eakat koera endale erinevatel põhjustel uut ja armastavat perekonda. Ehk oled sina see, kes aidata saab?

Royal on 14-aastane koer, kes paraku otsib uut kodu ja vajab seda juba esmaspäevast. Kahjuks on koera omanikud sunnitud oma armastatud lemmikloomast loobuma ja seetõttu otsime Royalile uut kodu. Koer on väga sõbralik ja südamlik perelemmik, kes on õues elamisega harjunud. Ta on sotsialiseeritud ja saab suure tõenäosusega läbi nii koerte kui ka kassidega. Royali peres on ka varem kasse olnud.

Erakogu
Seotud lood:

Üks kiiks sellel laikalaadsel koeral siiski on, nimelt ei meeldi talle üksinda tuppa jääda. Seetõttu sobib Royalile koduse eluviisiga perekond või kodu, kus ta õues vabalt ringi uudistada saab. Ta on leplik koer, kes igatseb rahumeelse vanaduspõlve järele. Väärikas vanuses Royali ühele silmale hakkab küll vaikselt kae tekkima, kuid see teda ei heiduta!

LOE VEEL: Mida tähendab eaka koera kojuvõtmine tegelikult?

Kui sinu südames ja kodus on ruumi eakale koerale, anna endast teada telefonil 56630754. Royal on vähenõudlik koer, kes pakub seltsi igale loomasõbrale ja on tänulik iga pai eest, mis talle kingitakse.

Erakogu