Kohtla-Järve tänavalt leiti verine ja läbikülmunud kassipoeg samasuguses pappkarbis, milles ta hiljuti uuele omanikule anti

 (15)
Kohtla-Järve tänavalt leiti verine ja läbikülmunud kassipoeg samasuguses pappkarbis, milles ta hiljuti uuele omanikule anti
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Ahtme linnaosas leiti hiljuti tänavalt läbikülmunud ja verise ninaga õnnetu kassipoeg, kes pappkastis kössitas. Kohtla-Järve loomade varjupaiga vabatahtlik tegi juhtunu kohta politseile avalduse.

Varahommikul leidis kojamees Kohtla-Järve linnaosas Ahtme mnt 55. maja eest kassipoja, kes kükitas abitus seisundis pappkastis. Kassil olid suu ja nina verised ning ta oli läbikülmunud, kirjutab Põhjarannik.

Loomade varjupaiga vabatahtlik Julija Tupitsõna väitis, et kass oli ninapidi karbi seina külge külmunud ning end sealt lahti tõmmates ka nina ja suud vigastanud. See ei olnud siiski kassipoja ainuke vigastus ning varjupaiga töötajad ei olnud kindlad, kas kassipoeg üldse elama jääb ja sellisest seisundist täielikult taastub.

Selgus, et kass leiti täpselt samast karbist, millega ta heauskselt uue omaniku kätte oli usaldatud. Kassipoeg leiti uue omaniku elukoha ligidalt.

Kassipoeg lonkas ühte käppa ning karbis olnud verekoguse järgi võib oletada, et kassi oli ka löödud. Tupitsõna sõnul oli karp üleni verine ning kassipoeg läbikülmunud ja apaatne.