Kurioosne VIDEO | Soomes sõidavad ka rebased ühistranspordiga


Kurioosne VIDEO | Soomes sõidavad ka rebased ühistranspordiga
Kuvatõmmis

Metsloomad kolivad aina enam metsast linnadesse, peamiselt just sellepärast, et siin on toit kättesaadavam. Nad kohanevad eluga inimeste keskel ja üha rohkem märkab neid siin-seal ringi luusimas. Alles hiljuti jagasime videot rebasest, kes Soome mööblipoes ringi luusis, nüüd sattus järjekordne isend lausa liinibussi! Tundis teine end seal päris hästi.

Eesti Metsloomaühing jagas oma Facebooki lehel videot linnarebasest Oskust, kes bussiliiklusega tutvust tegi. "Hea meel on näha, et põhjanaabrite linnarebane Osku on igati heas vormis, karv on kohev ja läikiv ning keegi ei kutsu talle päästeametit, et teda metsa vedada," kirjutab metsloomaühing ja soovib omalt poolt Oskule ka pikka iga!

Rebased elavad ka Tallinnas ja neid on nähtud erinevates linnaosades ringi luusimas. "Kuid üsna tavaline on kohata rebast ka näiteks Berliini tänavatel, kus lisaks rebastele elavad linnas ka metsjänesed, metssead, kährikud, kotkad jt metsloomad ning linnud," kirjutab metsloomaühing.

Mäletad, kuidas üks Soome mööblikauplust külastanud rebane end müügis olnud hinnalise diivani peal magama sättis? Seda kentsakat juhtumist saad vaadata SIIT.