KURIOOSUM: ebatavaline koolitund: õpetaja pistis õpilaste silme all elusa looma nahka

 (3)
KURIOOSUM: ebatavaline koolitund: õpetaja pistis õpilaste silme all elusa looma nahka
Foto: Flickr.com

Lõuna-Koreas leidis hiljaaegu aset sündmus, kus õpetaja, soovides hamstreid kiusavaid õpilasi korrale kutsuda, võttis elusa hamstri ja pistis selle õpilaste silme all nahka.

Kummaline sündmus, mida uurib politsei, leidis aset Lõuna-Koera Joella provintsis Jeongeupi linnas asuvas internaatkoolis. Õpetaja, kelle nimi on meedia andmetel Yu, tahtis enda sõnul anda sõnakuulmatutele lastele õppetundi elu väärtuse teemal.

Õpilased olid tunni ajal hamstreid narrinud, mis viinud õpetaja selleni, et ta otsustas anda õpilastele täiesti omamoodi õppetunni. Ta võttis hamstri ja pistis selle laste silme all nahka. Yu on šokeeriva teo eest vabandanud ja sõnas, et ei suutnud kontrollida olukorda, kus õpilased hamstreid kiusasid. "Samal ajal kui ma nägin, kuidas hamstrid kiusamise tõttu surevad, mõtlesin, et õpetan lastele, et elusse ei maksa nii kergekäeliselt suhtuda," sõnas Yu.

Yu'd süüdistatakse lisaks hamstri söömisele ka solvavas keelekasutuses õpilastega suhtlemisel ning tema peale on kaevanud teisedki kooli töötajad ning lapsevanemad, kes esitasid avalduse politseisse, sest leidsid, et Yu väärkohtles koolitunnis lapsi.

Allikas: Metro