Läks veidi nihu! Näljane kajakas kaotas tasakaalu ja potsatas tehase kastmetünni


Walesis sai üks kajakas kogemata imidžimuutuse - isukas lind, kellel käisid neelud maitsvate kanatükkide järgi, kaotas kastmetünni äärel seistes tasakaalu, kukkus karri sisse ja värvus oranžiks, vahendab Daily Mail.

Merikajakas märkas ühe toidutehase juures kastmetünni, mis oli jäetud tehase hoovile jahtuma. Tünn oli täidetud karrikastme ja kana Tikka Masala tükikestega, mis olid tootmisest üle jäänud. Konteineri äärel istudes püüdis näljane lind kanatükke ampsata, kuid kaotas tasakaalu ja kukkus otse kastmesse.

Õnneks tulid tehasetöötajad hädalisele kiiresti appi ja toimetasid linnu metsloomade päästmisega tegevasse keskusesse, kus tehti linnule põhjalik sulestikupuhastus. Praegu puhkab merikajakas katsumusest ning kui on kindel, et tema sulestik on õlidest puhas, lastakse ta tagasi loodusesse.

Loomahaigla töötaja Lucy Kells sõnas, et kajakal läheb hästi. "Lõhnab veel veidi karri järgi, aga ta juba palju valgem. Esmaspäeval tõi vastuvõtutöötaja meile karbi ja ütles, see juhtum vajab kiiret tähelepanu. Enne kui karbi avadagi jõudsime, paiskus meile ninna tugev karri aroom. Kajakas ise ei paistnudki üleliia ärevuses olevat, aga pidime ta siiski puhtaks pesema. Meie üllatuseks käitus ta väga hästi."

Pilte karritünni kukkunud kajakast ja tema edasisest käekäigust näeb SIIN.