MM-il käinud jalgpallifänn naasis Venemaale, et minna järele tema südame võitnud kodutule koerale

 (1)
MM-il käinud jalgpallifänn naasis Venemaale, et minna järele tema südame võitnud kodutule koerale
Povodog / Facebook

Peruu jalgpallifänn, kes käis Venemaal maailmameistrivõistlusi vaatamas, on juba taas selle pika teekonna ette võtnud – sel korral aga hoopis iseäranis põhjusel. Nimelt ei suutnud ta tänavale jätta üht kodutut koera, keda enda hotelli ees kohtas.

Ricardo Lazo tuli 26. juunil pärast Peruu ja Austraalia vahelist kohtumist tagasi oma hotelli, kui nägi väljas istumas üht kastanipruuni koerakest. Koer võitis silmapilkselt peruulase südame.

Olgugi et mehel oli juba kodus üks koer, ei suutnud ta seda armsakest tänavale jätta. Kuna aga dokumentide kordaajamine võttis omajagu aega, jäeti koer, kes sai endale hiljem nimeks Businka, seniks, kuni paberimajandus joonde aeti, ühte kohalikku varjupaika. Varjupaik on kirjeldanud, kuidas suure südamega Ricardo oli kogu selle aja nendega ühenduses ja uuris pidevalt koera järele.

Augusti keskpaigas toimetati koer Moskvasse, kus ta kohtus lõpuks uuesti oma peremehega. Enne veel, kui tagasi Peruusse lennati, vaadati mõned päevad üheskoos Venemaa pealinnas ringi.

Praeguseks on juba teda, et Ricardo plaanib Peruus avada oma loomade varjupaiga, millele annab nime just päästetud koera järgi.

Allikas: dailymail.co.uk