Naine hüppas liikuvast autost välja, sest nägi ämblikku

 (4)
Naine hüppas liikuvast autost välja, sest nägi ämblikku
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Paljud inimesed kardavad ämblikke, kuid mõnel on hirm ämblike ees niivõrd suur, et kaine mõistus kaob sootuks. Üks naine viskus ämblikku nähes autost välja ja masin sõitis koos ämblikuga jõkke.

Laupäeval suundus tundmatuks jääda sooviv naine Ameerikas Georgia osariigis kajakisõidule, kuid ilus päev võttis ootamatu pöörde, kui naine märkas oma jala peal ämblikku. Naine oli autot jõekaldal parasjagu ümber keeramas, kui ämblik tema jala peale ronis. Seepeale kaotas naine enesevalitsuse ja hüppas autost välja. Otsus tuli kiirelt ja kuna auto veel liikus, vajus masin jõkke. Ämblik jäi sinna sisse. Auto oli vaid mõne sekundiga täielikult vee all.

See aga ei ole ainus omalaadne juhtum. Kurioosseid juhtumeid on veel. Näiteks 2017. aastal ehmatas üks mees kodus ämblikku nähes sedavõrd, et üritas putukat isetehtud leegiheitjaga tappa. Tulemus oli aga see, et põlema läks terve maja. Ka 2018. aastal üritas üks meesterahvas ämblikku sarnasel viisil tappa. Kahjuks põles maha tema lipukollektsioon ja suur osa ka korterist.

LOE VEEL | Kurioosne juhtum: politsei tuletab meelde, et olgu sõiduvahend milline tahes, rooli istu alati kainelt

Spider ID hinnangul elab Georgia osariigis 54 erinevat liiki ämblikke. Suurem osa neist on kahjutud ega tee inimesele liiga. Tõenäoliselt oli ka see ämblik täiesti ohutu. Selles piirkonnas on ainult kaks mürgist ämblikuliiki: must lesk ja pruun eraämblik.

Allikas: iflscience.com